| BalacuFlorin a întrebat:

Am 30 in brat, trag de fiare de 3 ori pe saptamana fara abdomen, asa as vrea sa cresc pana la inceputul scolii inca 2 cm in brat mai am putine proteine, dar spuneti-mi ceva secrete mananc binisor, stiu exercitiile?

3 răspunsuri:
| bobbytronic a răspuns:

Pai, daca faci de 3 ori pe saptamana, inseamna ca faci ceva de genul, piept-triceps, spate-biceps si umeri picioare.
Iti sugerez sa lucrezi cate o grupa pe zi, ca sa poti sa te odihnesti suficient. Incearca piept, spate, brate pauza umeri, picioare.
Daca lucrezi doar 3 zile pe saptamana risti sa faci supra-antrenament.
Eu am avut cele mai bune rezultate facand cate o grupa pe zi. Acum am 36 in brat. Sala fac cam de 1 an. Am mai facut si pauze ca am avut sesiunile vietii (anul I poli). Succes, si vezi ca nu ai numai brate, dezvolta-ti toate grupele uniform.

| fly4love a răspuns:

Baga-ti silicon!laughing dar nu inteleg de ce trebuie sa folositi proteine, daca vrei sa ai ceva natural lasa fiarele si pune mana pe lopata mai ia si un sac de ciment din cand in cand pe umar...

| Crivi a răspuns:

Daca esti la scoala, liceuhappy nu crezi ca 30 e suficient pentru varsta de o ai? a devenit o maine asta cu trasu` la sala, se trage ca e coolhappy faci2-3 inj in fundulet si creste imediat, daca asta iti e mania sa ai 32happy