| BracKMyhay95 a întrebat:

Am bagat la pariuri si un meci zice ca este abandon/suspendat asta ce inseamna se mai pune meciu sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scoate de pe bilet si se calculeaza numai restul, e cam si cum ai fi bagat decat pe celelalte meciuri.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era Hapoel-Bilbao meciul?

| BracKMyhay95 explică (pentru anonim_4396):

Nu Italia B nu stiu care dar stiu ca sa anulat.Si cam in cat timp pot sa ma duc sa iau banii maine oare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Depinde de agentia unde ai bagat.Cat ai bagat si cat ai scos?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De curiozitate te intreb.

| BracKMyhay95 explică (pentru anonim_4396):

Casa pariurilor 10 lei trebuia 120 dar din pacate iau doar 53 lei

| cypryan11 a răspuns:

Meciul ala se scoate de pe bilet si se calculeaza restul cotelor

| Derbedeu24 a răspuns:

Meciul ala se scoate de pe bilet si se calculeaza restul