| denisbest33 a întrebat:

Salut, am folosit danabol(steroizi)acum 6 luni am luat pe cale orală 30pastile, acum mi s-a oferit un post ca jucător de fotbal în liga a 2-a. Intrebare mea este voi fi depistat după 6 luni? Pe internet arată că după 6-7 săptămâni dispar din corp aceste substanțe.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Stii ca danabol-ul se combina cu ceva injectabil, nu? Daca l-ai luat doar asa, e apa de ploaie, doar iti afecteaza productia de testosteron si iti umfla muschii cu apa.

Sa nu uiti de PCT, fara el productia ta de testosteron ramane afectat si dupa.

| denisbest33 explică (pentru Cosmin86):

Știi cumva dacă după 6luni se mai observa la teste?

| Cosmin86 a răspuns (pentru denisbest33):

Esti la fel de prost in viata reala, ca atunci cand ai luat danabol fara ceva injectabil?

| siriusblack98 a răspuns:

Dupa 6 luni de zile nu se mai depisteaza nimic.Stai fara grija.

| Justme32 a răspuns:

Ar trebui să bei minimum patru litrii de lichide pe zi. Dacă jetul e bun, în două săptămâni ar trebui să dispară, dar la fel și tu din fotbal. Unii joc din pasiune chiar își rup picioarele pentru asta iar tu bagi coduri.

| denisbest33 explică (pentru Justme32):

Si eu sunt pasionat de fotbal, acele pastile le am folosit doar pentru că se râdea de fizicul meu