| Endo05 a întrebat:

Am luat acum ceva timp Impact whet protein de la My Protein, varianta unflavored(fara aroma). Acum 2 zile s-a terminat si am luat acelasi produs dar cu aroma de ciocolata.Problema este ca cel fara aroma era mai dens,iar cand il bagam in shaker trebuia sa agit destul de bine ca sa se amestece cu apa,insa acesta cu aroma de ciocolata nu este asa dens, si se amesteca mult mai usor cu apa.De ce sunt asa diferite? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Smarty1991 a răspuns:

Salut, acest pachet de care zici tu... De la el ai simtit vreo schimbare? Mersi si scuze de deranj.