| Ionut7743 a întrebat:

Am nevoie de o pereche de căști bluetooth pentru sala (in-ear).
As dori sa fie rezistente la apa/transpirație, sa se audă decent și sa nu aibă chestia aceea din cauciuc care vine peste ureche.
Și sa aibă un preț decent.

5 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Pret decent ce inseamna?

| Ionut7743 explică (pentru Alexul99):

Pana în 150-200 lei

| Alexul99 a răspuns (pentru Ionut7743):

Nu poti avea mari sperante de calitate in acest buget, insa cam aceste doua perechi sunt cele mai recomandate de catre utilizatori in aceasta categorie de pret si sincer ambele arata foarte bine.
https://www.emag.ro/......D03MBTBBM/

https://www.emag.ro/......DSMKX7BBM/

P.S: Cauta-le si pe alte site-uri, poate le gasesti putin mai ieftin. Mult succes si sper sa se auda bine.

| petitconseil a răspuns:

Pai mergi intr-un magazin de domeniu asta, iar vânzătorii de acolo iti vor recomanda exact ce cauti.Dar stii si tu ca ceva de calitate, are si preț pe măsura.Ca acum doar nu vor costa o avere căștile alea.Succes!