| Dagger a întrebat:

Salut.
Am o întrebare.
Ce exercitii m-ar ajuta sa dau burta jos? Dar fără sa dau jos din mușchi, fiindcă eu am masa musculara in brate si piept dar am burta și vreau sa scap de ea dar fără sa pierd bratele dacă pot zice asa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU exercitiile te ajuta sa scapi de grasime, ci DEFICITUL CALORIC. Trebuie sa faci ceea ce in bodybuilding se cheama ''cut''. Proteina sus, calorii in scadere, antrenamentele mentinute.

| RAY a răspuns:

Asa ceva e imposibil
pe o dieta high protein pierzi 11% masa, 2 grame per kg corp
pe carbo, fat, low calo 25%

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ps,sportul nu slabeste, nu te baza pe sport, ala il faci din placere, pasiune, pentru sanatate
gandeste asa, metoda lenesului rational
de ce sa consum o ciocolata de 555 de calori si sa fac cardio 90 de minute pentru cateva secunde de placere cand daca nu consum pot sta linistit in patul meu, e mai usor sa nu consumi calori vs sa arzi calori prin sport

| Cosmin86 a răspuns:

"brate si piept", grupele cocalarilor laughing