| TataCiobanul a întrebat:

Salut,am o intrebare legata despre culturism:
Daca un pectoral sau biceps devine mai dezvoltat ca celalalt, cum ii poti echilibra iar si ce a cauzat ca muschii sa fie neechilibrati?

Răspuns Câştigător
| Temüügin a răspuns:

Pai cauza este forma incorecta a exercitiului, nu te ambala sa faci multe repetari incorect mai bine fa putine dar corecte si cu o greutate pe care o poti controla si nu uita axeaza-te mai mult pe calitate nu pe cantitate si vei avea un corp bine proportionat. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Faci același număr de exerciții pentru fiecare grupă de mușchi.