| Bilii a întrebat:

Salut, eu de 2sapt. fac exercitii acasa cu gantere pentru piept si biceps. Cand au trecut astea 2 sapt am zis sa fac niste tractiuni sa vad daca le fac mai usor(poate or fi crescut muschii)dar vad ca le fac tot la fel de greu. Inseamna ca nu mi s-au dezvoltat muschii deloc?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In 2 saptamani? NU, chiar deloc! Tu ce-ai crezut ca-ti cresc muschii peste noapte numai ca ai miscat putin din greutati? laughing
Daca te tii de antrenament dupa 5-6 luni vei vedea ceva rezultate...

| Bilii explică (pentru lpavel):

Am uitat sa mentionez ca am facut in aproape fiecare zi. Doar 2 3 zile pauza am avut

| lpavel a răspuns (pentru Bilii):

Nu trebuie sa faci exercitii in fiecare zi! Muschii iti cresc si cand se odihnesc!
Faci o zi antrenament, o zi nu, Duminica nu! Antrenamentul sa nu depaseasca 4 zile pe saptamana, recomand 3! Bafta!

| carevaescu a răspuns:

Sa-ti dezvolti muschii nu e chiar simplu, nici rapid.

Vei vedea rezultate concrete (fara steroizi) dupa aproape un an.