| indragostituspun a întrebat:

Am o intrebare...Pentru ce folosesc jucatori de handball acei colanti scurti pe sub short? FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Protejeaza soldurile la eventuale contacte prin alunecare cu pardoseala salii.Sortul se ridica.Nu sta lipit de picior.

3 răspunsuri:
| TheCreionel a răspuns:

Heii, eu sunt o jucatoare de handball, dar eu inca nu am purtat.Cred ca sa nu se lipeasca pantalonii scurti de piele cand transpira, cred(asta mi-a venit in minte), sau sa le ofere eslasticitate...cred

| MarvK a răspuns:

Ii folosesc si cei de la fotbal, e pentru incalzirea muschilor happy.

| FortzZa a răspuns:

Pentru a mentine temp. corpului (poarta si jucatorii de fotbal) big grin Funda?