| Auras21 a întrebat:

Am o intrebare, pentru cine se descurca. Am 14 ani, si am o inaltime de 163 cm. Tatal meu are 172 cm, iar mama mea 157 cm. De anul trecut pana in momentul de fata, am crescut cu aproximativ 14 cm. Ce sfaturi imi dati? (despre alimentatie sau despre orice). Si credeti ca voi ajunge la 173-174 cm macar in 1-2 ani? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, fiul meu a crescut 17 cm in 4 ani (14-18 ani), respectiv de la 1, 65 m la 1, 82 m.
A crescut fara sa faca ceva deosebit, nici in privinta alimentatiei si nici a pregatirii fizice.

1 răspuns:
| vampcupcake a răspuns:

Salut. Nu te nelinisti, avand in vedere ca ai doar 14 ani pana la 18 mai este timp suficient sa cresti. In acest caz inotul este indicat celor care vor sa-si dezvolte un trup frumos si sa creasca. Mult succes.