| mafiotuXXL a întrebat:

Am o nelamurire dupa o luna si ceva de animal pak si sala se vede ceva rezultate dupa. Adica ceva pe tine?
Dau fundita la cel mai bun raspuns.
PS:nu vreau misto

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu prea se merita animal pak, poti gasi vitamine, minerale si enzime la pret mult mai mic, incearca optimen de la Optimum Nutrition, e cu vreo 60 de lei mai ieftin si contine aceleasi lucruri.

Si dupa doar o luna nu prea se vad rezultate, se vad dupa 2-3 luni cu o alimentatie corespunzatoare ( 4-5 mese bogate in proteine ). Alimentatia conteaza mult mai mult decat suplimentele.

| daassh a răspuns:

Sincer, la cum ai pus intrebare sigur o sa fie raspunsuri la "misto"
Parerea mea e ca o sa fie niste rezultate minime, dar exista(chiar daca nu se sesizeaza vizibil), dar raspunsul la intrebarea asta il stiidoar tu si il vei afla peste o luna de sala+ animal pak.