| mafiotuXXL a întrebat:

Am o si eu o intrebare big grin Cine a incercat ANIMAL PUMP?
Este bun se vede ceva rezultate dupa o luna ce am luat?
Sa stiu sa imi iau animal pump sau animal pak.
Ps:Seriozitate nu misto nu ma luati cu dele "ma tu numa animal pump ai in cap"
Dau fundita

2 răspunsuri:
| oOoRubyoOo a răspuns:

Animal Pump
Nu vei avea rezultate care sa se vada.
Ai putea sa iei putin in greutate si sa pari mai mare din cauza creatinei din el, dar la o luna sau doua dupa ce ai incetat sa il mai iei o sa scazi daca nu maresti numarul de calorii.
Ia-ti o creatina simpla monohidrata ca e mai ieftina si vei avea cam aceleasi rezultate

Animal Pak-ul
Nu prea ai ce sa spui rau despre o multivitamina, dar mai bine iei ceva mai ieftin. Bun la el este ca are si enzime insa mi se pare un pret destul de mare.
Incearca un OptiMen de la Optimum Nutrition si vei avea cam aceleasi rezultate la jumate de pret

| tunary a răspuns:

Am un prieten care a luat animal pump si i-au aparut dungi rosii pe piele.Nu vergeturi sau alte chestii. Daca esti la inceput de sala nu lua, astepta sa ti se reorganizeze organismul cu noul "life style"