| mafiotuXXL a întrebat:

La Animal Pack daca iau se vede ceva progrese.
Adica(se pune pe tine, cresti in greutati? )
Sa stiu sa imi iau animal pack sa nu.
Se vede ceva progrese de la animal pack daca nu se vede nu imi eau. Dau fundita la cel mai Serios raspuns.
PS: Fara misto.

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Vitamine, Minerale, doar daca esti deficitar la alimentatie, si nu consumi fructe si legume in mod regulat se vor vedea progresele in termen scurt.

| UNcopac a răspuns:

Cresti putin in forta dar nu si in masa happy sfatul meu e sa nu iti iei straight face plicul de animal pak contine minerale... nu are rost sa dai 160 lei pe niste minerale big grin... mai bine ia un animal pump si niste proteine

| Cosmin86 a răspuns (pentru UNcopac):

Incearca optimen, de la optimum nutrition, are tot vitamine, minerale, etc. si un pret foarte bun

take a look happy

| Cosmin86 a răspuns:

Prea multi bani pe niste vitamine si minerale. Daca ai o masa pe zi compusa din fructe e suficient.
Cumpara-ti o proteina cu abosrbtie rapida, din care iei o portie dimineata si imediat dupa antrenament.