| NeWbiE2111 a întrebat:

Salut,am o problema de ceva timp,am picioarele mai mari decat restul corpului,am mai multa grasime pe ele, ce as putea sa fac sa scap de aceasta problema?

1 răspuns:
| ubox7007 a răspuns:

Sa slabesti, nu poti da jos grasimea de pe picioare daca faci numa exercitii pentru picioare (de fapt poti, dar la fel de bine poti sa iti atrenezi si restul corpului ca, grasimea se ia de pestetot, uniform) sa mergi la sala, gasesti pe google un program de 4 sau 3 zile pe saptamana, mananci mai curat (adica fara prajeli si chesti care stie tot omu ca nu's bune)