| so0unDyy a întrebat:

Am o problema. E ok daca iau creatina cu apa simpla? Sunt din Republica Moldova si majoritatea stiti situatia de aici.

Ce sfaturi imi puteti da pentru a face mai multe tractiuni la bara? M-am ridicat in 2 luni jumate de la 0 la 8 laughing creatina simt ca ma ajuta la alte exercitiile, dar la tractiuni deloc...

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Creatina cu apa se si ea. Cum adica simpla? laughing
Eu de fiecare data cand am renuntat la creatina am continuat sa cresc progresiv in forta si masa, simt ca nu m-a influentat deloc. Ai putea testa si tu asta, daca vei continua sa cresti, inseamna ca o iei degeaba.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

" M-am ridicat in 2 luni jumate de la 0 la 8", cum zici ca nu te ajuta sau ca nu progresezi cand in 2 luni ai progresat ENORM? 8 repetari de la NICIUNA inseamna un mega-progres.