| Raresq123 a întrebat:

Am o rugaminte. Stiti de unde pot cumpara Nike Mercurial -Safari- pentru teren sintetic. Am cautat si nu am gasit. Poate stiti voi. Va rog. Funda!

Răspuns Câştigător
| darckDNS a răspuns:

Salut! Si eu cautam foarte mult acesti Nike Mercurial Safari. Dar acesti adidasi sunt foarte rari chiar si e www.nike.ro foarte rar gasesti. Dar te-as sfatui sa iti cumperi Mercurial Vapor 8 eu de aia mi-am cumparat si sunt foarte folositori si pe teren sintetic si pe gazon crede-ma ca o sa fi foarte multumit de ei. Sper ca te-am ajutat si sincer daca nu iti place modelul vapor 8 incearca sa tot cauti modelul safari.Bafta!

| Raresq123 explică (pentru darckDNS):

Te mai rog ceva. Ce culoare sa imi iau. Alb sau rozul acela crem? Albul e rezervat dar ma tenteaza sa iau roz.

1 răspuns: