| Public22 a întrebat:

Salut, am pus un bilet la o casa de pariuri cu 9 evenimente, si au iesit 8 vaforabile si la unul trebuia sa primesc cota 1 ( am mers winner echipa a doua w2 si s-a terminat 1-1. S. Olomouc- Plzen), iar statusul biletului este necastigator. poate sa-mi explice cineva ce se intampla? este vreo eroare?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Am intrebat cativa tovarasi (eu nu am jucat niciodata la total bet), iar acestia mi-au spus se mai intampla sa fie probleme cu validatul biletelor pe site. Mergi la agentie cu biletul si vezi ce zice casierita. In caz ca nu-ti da banii (eu zic ca normal ar fi sa ti-i dea), intreab-o ce e gresit pentru ca acel meci W2 intr-adevar s-a terminat 1-1.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai gresit rezultatul atunci nu primesti cota 1 si daca n-ai jucat un sistem redus, de ex.8/9 atunci biletul este necastigator.
Uita-te la regulamentul de pe pe site-ul oficial al casei de pariuri si te lamuresti.

| Public22 explică (pentru Ioandelasal):

Tu ai nevoie sa te lamuresti, am zis eu ceva ca am gresit rezultatul? crezi ca nu stiu regulamentul? trebuia sa primesc cota 1, pentru ca s-a facut egal, iar eu am pus winner 2 nu 2 solist.

| AFR81 a răspuns:

Daca inca nu ai rezolvat problema, poti sa-mi lasi, te rog, codul de verificare online aici, pentru a putea vedea si eu biletul? Cred ca asa te-as putea ajuta.

| Public22 explică (pentru AFR81):

Serie 1610805144134 total bet,

| Public22 explică (pentru AFR81):

S-a validat dimineata, oricum multumesc mult!

| AFR81 a răspuns (pentru Public22):

Am intrebat cativa tovarasi (eu nu am jucat niciodata la total bet), iar acestia mi-au spus se mai intampla sa fie probleme cu validatul biletelor pe site. Mergi la agentie cu biletul si vezi ce zice casierita. In caz ca nu-ti da banii (eu zic ca normal ar fi sa ti-i dea), intreab-o ce e gresit pentru ca acel meci W2 intr-adevar s-a terminat 1-1.