| MrAnonymus a întrebat:

Am primit ieri de la cineva un pont pentru pariuri si am mers cu codul la Public Bet si doar aseara am vazut ca pe bilet scrie Heerenveen( Olanda) cu Karlsruher (Germania), peste meciul acela mi s-a taiat si scrie ca este tichet necastigator, dar la reguli scrie ca ar trebui sa primesc cota 1. Ce credeti ca se va intampla? (este singurul meci taiat)

1 răspuns:
| PiRaTu001 a răspuns:

Cota 1 se da pentru meciurile care sunt anulate sau nu s-au desfasurat, daca zici ca bilet-ul este necastigator, si ai verificat si online bilet-ul si acelasi lucru, inseamna ca asa este, nu prea se intampla sa aiba probleme la site, sper ca te-am ajutat, o zi frumoasa happy