| ahito a întrebat:

am pus un bilet la pariuri la agentia Public Bet. si din greseala am rupt biletul ..problema e ca l-am rupt in parte unde e codul de bare si unde e si codul acela cu wjddj! Si mai e o problema. am lipit acea parte cu scoci si dupa acel cod de bare si celalt cod sau decolorat! Ce pot face? Imi mai pot primii banii?

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Nu cred, dar n-ai nimic de pierdut dacă încerci.

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu cred ca ti-l vor primi. Poti sa incerci sa mergi cu el la agentie si sa vezi ce zic si ei, dar parerea mea personala e ca daca e rupt la codul de bare nu iti vor accepta biletul. Incercarea moarte n-are.

Răspuns utilizator avertizat