| CharlsLee6 a întrebat:

Salut, am ramas cu mana stanga in urma pentru ca m-am axat mai mult pe mana dreapta (mare greseala) si vreau sa o aduc la acelasi nivel cu mana dreapta si nu stiu cum sa fac, sa fac o pauza cu mana dreapta si sa lucrez numai mana stanga o perioada sau cum?
Si daca ma poate ajuta cineva cu un link de la un antrenament full body acasa (am o haltera si o gantera).
Sunt in deficit caloric si nu vreau sa pierd musculatura.
Asi fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu ai nevoie de linkuri. Lucrezi acum mai mult cu mâna stângă. Caloriile le iei din alimente.