| Merishoor a întrebat:

Sall

Vreau si eu un antrenament De luni-vineri fara sala doar sa fac acasa si am o gantera de 10 Kg si sa lucrez toate grupele daca se poate. Multumec

Funda+Vot

1 răspuns:
| pursisimplu21 a răspuns:

Ei bine... e cam greu doar cu o singura gantera pentru ca poti sa lucrezi doar biceps triceps umar si antebrat... Daca aveai 2 puteai sa faci piept spate trapez si mai multe exerciti pentru toate grupele de muschi. daca ai doar o singura gantera eu iti recomand sa fac tractiuni pentru biceps, spate si flotari.Mult succes! Sper ca te-am ajutat!