| pitbullbulterier a întrebat:

Sall TPU, am si eu 2 intrebari:
1. Ce photoshop vi se pare cel mai bun? va rog dati-mi si un link de unde sa-l downloadez dar sa mearga sigur
2. Am o gantera si o haltera: ce exerciti pot sa fac cu ele acasa pentru brate si piept si daca se poate si un program gen: Luni- fluturari cu gantera, 3-4 repetiti...
Marti - pauza
etcc...
Cine ma ajuta are FUNDA!

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Dupa mine CS5( in mare parte ptc. m-am obisnuit cu el :P) dar iti poti alege ce versiune vrei de aici:))

http://itsphotoshop.com/......ilation-of

cat despre a doua intrebare, vorbesti intr-o limba care mi-e straina:)))

| Anca2999 a răspuns:

La a doua intrebare nu stiu sa iti raspund, sunt fata laughing Dar la prima da, mi se pare cel mai bun cs5 ( chiar daca am lucrat putin in el si acum lucrez in cs4. ) Poti sa-l cauti cu crack pe google nu stiu sigur un link.

| ValentinCN a răspuns:

E bun si CS4 Extended... daca iti trebuie si tutoriale la el iti recomand: http://lectii-photoshop.com/

| Zeppa03 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5DRuJ_tBT_M&list=PLB472EFCF5FC1B3B9
Passion for Profession, un canal grozav pentru bodybuilding, ai mai sus link-ul cu exercitii pentru brate. Succes.

| CSIISC a răspuns:

1cel mai noue cel mai bun
2Lasa sportul e prea obositor:d