| DejaVuDoc a întrebat:

Salut, am si eu niste intrebari, eu am 16 ani si am 1, 71 si 61 kg (aceste nr. sunt de la ultima masurare cam prin martie, exact nu stiu ma scuzati) si pana acum am facut exercitii acasa si cand m.am dus la sala faceam exercitii de rezistenta si am si eu o intrebare, daca ma duc la sala sa fac exercitii sa imi creasca muschii in volum, imi va inceta cresterea sau o va incetinii? cand ar trebui sa ma duc la sala pentru marirea muschilor? caci eu voiam pe la 17-18 ani este bine? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De acum, dar sa te invete un instructor sa te antrenezi. orice sala decenta are instructor

7 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sala nu incetineste cresterea rolling on the floor. e doar un mit aruncat de hateri care nu au suficienta motivatie sa faca sala

| DejaVuDoc explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Scuze eu doar am intrebat...

| FreakaDaDisk97 a răspuns:

Iti va incetini cresterea

| Cosmin86 a răspuns (pentru FreakaDaDisk97):

Nu ai citit raspunsul de mai sus?

Tu cand raspunzi la o intrebare, nu te uiti la raspunsurile/discutiile anterioare?

| FreakaDaDisk97 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu am spus raspunsul meu... voi ati spus ca nu incetineste cresterea dar nu este asa si am dreptul sa imi exprim punctul de vedere, plus ca raspunsul de mai sus e gresit asa ca nu temai lega tu de tot ce fac eu

| Cosmin86 a răspuns (pentru FreakaDaDisk97):

Serios? sala incetineste cresterea?

arata-mi te rog UN SINGUR STUDIU STIINTIFIC care arata asta

eu iti pot arata 10 care arata contrariul + experienta personala

Sala NU incetineste cresterea, e demonstrat stiintific

| DejaVuDoc explică (pentru Cosmin86):

Dar pe la cat ar trebui sa ma duc pana la urma? la 17-18 ani sau acum?

| Cosmin86 a răspuns (pentru DejaVuDoc):

De acum, dar sa te invete un instructor sa te antrenezi. orice sala decenta are instructor