| SoleX a întrebat:

cum fac sa ma ingras! Am 1.83, 62 kg cel mai al dreacu ectomorf in viata! Nu ma intereseaza daca spuneti ca nu este sanatos,sau ca sa ma axez pe lean mass,vreau doar grasime,asa ca cei care aveti putin habar despre alimentatie, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mananca:
- slanina afumata (cu ceapa)
- paine cu unsoare (cu rosii)
- papara din 5-6 oua si slanina prajita
- dulciuri, prajituri, torturi, inghetata
- alte mancaruri care nu-s recomandate pentru cei care fac cura de slabire.

Pana cand ajungi la 75kg, poti sa faci "cura de ingrasare". Dar sa te opresti la timp, fiindca procesul de ingrasare poate deveni necontrolabil!

| RAY a răspuns:

E aiurea sa pui pe tine grasime, du-te la sala baga culturism sa ai un corp musculos frumos

| octav005 a răspuns:

Mananca grasime, multe dulciuri, prajeli si bea multa bere.