| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Whey Line Pro Mass ii sanatos din toate punctele de vedere? Poti sa ai probleme (viata sexuala) in timp? Ajutati ma pls sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Axel, vorbesti prostii. Am folosit whey line pro mass si crede-ma... e foarte bun. Cat despre impotenta si probleme cu "pateul" o sa ai din cauza steroizilor, nu de la suplimente nutritive. Si faza cu impotenta de la steroizi e cu dus si intorswinking nu prea se prezinta astfel de efecte atata timp cat tii un nivel constant de testosteronwinking

| AxEL_8633 a răspuns:

Si eu merg la sala regulat dar am incercat ca tot posibilul sa evit aceste produse deoarece pe viitor pot aparea probleme ale ficatului, impotena. Dupa 1 luna de luat acele pastile (prafuri) masa musculara va creste intr-adevar dar dupa ce nu vei mai consuma si nici pprogramul la sala nu va fi zilnic muschii si pielea se vor lasa si vei arata groaznic.Mai bine lasi muschiul sa se dezvole singur si lent si vei arata bine pe perioada indelungata de timp