| bacterie a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare in legatura cu fotbalul.
Joc de 6 ani fotbal in Romania la un club micut, din oras, liga 4.
Si am niste rude in Anglia - Londra de 4 ani si as dori ca dupa ce termin liceul (sunt clasa a 10-a acum) sa merg acolo, la 18 ani, cum as putea sa ma inscriu la o echipa de acolo (cand ajung acolo, desigur), cum trebuie sa procedez, stie cineva?

1 răspuns:
| s3v3n7 a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu rudele tale din Anglia si roaga-i sa se intereseze pe acolo la o echipa.
Multa bafta!