| Roxanna_6060 a întrebat:

Ma gandesc de ceva timp sa imi achizitionez o banca pentru abdomene. Pe langa abdomen, pot slabi si la aripioarele acelea total inestetice din jurul taliei? Nu am probleme atat de mult cu abdomenul pe cat am cu aripioarele. Ce alta solutie imi puteti da? Voi ati slabit in zona aceea? Si daca da, cum? Astept raspunsurile voastre. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Sunt exercitii specifice pentru aripioare.tii mainile la ceafa si faci rotiri de trunci stanga- dreapta, apoi aplecari laterale stanga -dreapta, tot aplecari laterale stanga-dreapta dar cu o mana intinsa deasupra capului la nivelul urechii.
http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs&feature=related
mai poti cauta tu pe youtube sunt foarte multe, sper sa te fi ajutat, multa bafta