| stefanik96 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare pentru cei care fac baschet, cum v-ati marit detenta(adica sa sariti mai mult la cos sa dati slam dunk). Am 1.75, 65 kg si 14 aproape 15 ani.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Incearca sa iti cumperi greutati pentru glezne si mergi la antrenament cu ele. De asemenea sa faci multe genoflexiuni. Dar mai presus de toate trebuie sa inveti sa sari cum trebuie. Asta nu se invata in scris.

| alfye22 a răspuns:

Incearca programul Air alert III, dar oricum mai ai destul timp sa cresti...si daca te antrenezi cat mai des vei reusi sa atingi obiectivul dorit...eu unul am incercat programu, si pot sa spun ca a dat rezultate bune, deci mult succeswinking

Have Fun!