| cosminjuve a întrebat:

Salut am si eu o problema, am cazut cu schiurile si am o entorsa si o intindere a ligamentului colateral median.Eu joc fotbal la o echipa si nici acum dupa 3 saptamani de la cazatura nu pot sa lovesc mingea cu latul. Spuneti-mi si mie niste tratamente, creme sau alte chesti care ma pot ajuta.Am fost la spital si acesta e rezultatul la spital mi-a zis sa nu il fortez dar eu vreau sa grabesc vindecarea daca se poate...

4 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

Http://decodificare.info/ sper sa iti fie de folos

| iSimo a răspuns:

UIte aici niste sfaruri : http://www.sfatulmedicului.ro/......ezna_1618; mai mult nu stiu dar sper ca te-am ajutat;)

| ionutzwk a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vizitez un medic