| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. am incheietura mainii si a antebratului slabe. si as dori sa le intaresc foarte mult. Ce exercitii imi recomandati sa fac acasa? Dupa cat o sa le am mai tari cat de cat?

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Pentru incheieturi recomand vitamine, eu folosesc Centrum dar mai este si Vita Max, acum am incercat Vita Max dar mie nu-mi foloseste mai bun e Centrum...
Acum nu stiu, pentru antebrat ai videouri pe youtube alea chiar sunt usoare si nu n-ai cum sa le gresesti.

1 răspuns:
| UzOm a răspuns:

Încearcă să freci salamul de trei ori pe zi. O să ai niște brațe de invidiat.