| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am vârsta de 16 ani și vreau sa ma reapuc de fotbal dar nu știu dacă are rost.Am mai facut fotbal la vârsta de 11/12 ani, dar am facut doar un an jumătate in rest pe la mine pe la țara și prin curtea școlii destul de mult timp..Joc destul de ok(fundaș lateral am viteza și picioare lungi laughing ) (sunt slăbuț și înalt).Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

E visul tau. Do Your best.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai vreo problema s aintelegi ceva? Se pare ca nu prea ajuta mintea, ca saptamanl viis i pui intrebarea asta, pana cum fiinde 6 ori si ti se psune de fiecare data acelasi lucru: este prea tarziu pentru tine sa mai inveti fotbal.
Joaca din curtea scolii nu este cotata ca antrenament, ci joaca de copii mai ales ca pe atunci chiar erati copilasi mici, de scoala primara la 11-12 ani.

Daca erai atat de bun la fotbal pe cat crezi tu ca esti, te selectau demult aia de un club sportiv de fotbal, dar se pare ca nu esti.
Mai bine pui mana serios pe carte sa inveti, putand avea o sansa la o meserie.

https://www.tpu.ro/utilizator/absdfy/intrebari/