| Ekke a întrebat:

Salut ..anul acesta am intrat la liceul militar breaza!
Stiu ca aici este o sala si vreau sa stiu cum este? Adica daca este spatioasa,ce aparate are si daca poti sa te duci cand vrei la ea in timpul zile ( ma rog, cand ai pauza )
Funda!:X:X

2 răspunsuri:
| Voicu_Andrei_1994 a răspuns:

Poi...parerea mea este ca e cea mai buna sala...este spatioasa si are tot felul de aparate te lasa inauntru dar sa nu strici ceva! Funda?

| Ekke explică (pentru Voicu_Andrei_1994):

Esti singur ca esti la liceul militar?straight face Spune-mi cel putin 3 aparate de acolo daca ai fost si zici ca sunt tot felul de aparate!