| Robertmihai133 a întrebat:

Salut. As dori sa incep un ciclu cu mk667 și rad140. As avea nevoie de niste păreri de la persoane care au consumat așa ceva. As vrea sa aud și efectele pozitive și cele negative daca au fost. Mulțumesc anticipat, fara răspunsuri de genul " nu-ți strica sănătatea ".

1 răspuns:
| SkandallKamataru a răspuns:

Fiind Sarm-uri, o sa aiba un efect mai scazut asupra secretiei de testosteron, dar tot o sa aiba... 1 ciclu nu afecteaza, insa daca vrei sa faci mai multe cicluri iti recomand sa faci un pct (terapie post steroizi) si aici ma refer la Rad 140.
Pentru 1 ciclu iti recomand sa sa faci prima oara Rad 140, apoi cand termini ciclul cu rad, pe post de pct sa folosesti mk667 pentru ca o sa ai o scadere in secretia de testosteron, dar daca folosesti ibutamoren, nu o sa fie chiar asa drastica.
Daca de exemplu de la 100 s-ar duce la 30, cu acest pct s-ar duce la 50.
Nu le lua pe ambele deodata ca nu are rost.