| CrazzyWTF a întrebat:

Salut, as dori sa stiu cum pot sa fac definire la masa musculara? ce trebuie sa fac? Fac sala de 3 luni, dar eu m-am interesat doar pentru cresterea masei musculare. Am facut ceva masa, dar nu se observa asa de bine... cum ma sfatuiti sa ma antrenez la sala pentru a defini bine muschi, adica sa se observe fain! Stiti voi la ce ma refere big grin. Dau FUNDA!winking

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei sa definesti dupa doar 3 luni?

Fa si tu macar 1-2 ani sala si apoi definesti.

3 luni = apa de ploaie

| CulturismsiFitness a răspuns:

Pentru masa musculara trebuie o dieta bogata in carbohidrati, si trebuie sa te antrenezi cu greutati mai mari.
Ca sa te ajut cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo gasesti tot ce vrei, exlicat foarte in detaliu si sunt si antrenamente foarte smechere

| CrazzyWTF explică (pentru CulturismsiFitness):

Scuza-ma, dar eu am cerut ajutor pentru definirea masei musculare, nu pentru cresterea acesteia.winking

| CulturismsiFitness a răspuns (pentru CrazzyWTF):

Ca sa iti raspund babeste. adica ca si la tara. ca sa definesti masa musculara trebuie sa ai intai ce sa definesti iar tu spui ca faci de 3 luni. in 3 luni nici muschiul nu ti se contureaza.asa ca sa revin la problema ta. pune multa masa musculara ca sa ai de unde defini. si inca ceva. sala se face cu cap nu din auzite sau vazute.cand o sa ai o masa musculara repet Masa Musculara nu grasime atunci te vei putea apuca de definire si vei arata cam cum tiai imagina.

Răspuns utilizator avertizat