| Nedelcu_Ionut_1993_gw7O a întrebat:

Salut as fi interesat sa ma apuc de bodybuilding ori powerlifting si nu prea stiu cum sa fac...Ma poate informa si pe mine cineva despre cum pot participa la astfel de concursuri si cum ma pot inscrie la sporturile astea?

Răspuns Câştigător
| Iosuat a răspuns:

Depinde, din poza nu se prea vede, dar tu esti,, introdus'' in lumea aceasta a bodybuilding-ului? Sti toate informatile necesare cresterii in masa musculra, cum sa te alimentezi, hranesti, cum sa te antrenezi?> daca da, de cat timp practiti, sau esti la inceput? sunt foarte multe detalii in acest domeniu, daca chiar esti interesat te pot ajuta, si pe google te poti informa foarte usor, succes, funda?

1 răspuns:
| vararualin a răspuns:

Mai intai sa te apuci de un sport oare care. informeaza-te.du-te la antrenori care fac asa ceva de mici. cauta pareri pe net informatii. tot ce tine de sport.