| StefyRO a întrebat:

As vrea sa iau un tricou cu Neymar Jr. De unde pot sa cumpar? Prin magazine nu gasesc nicaieri. sad

Răspuns Câştigător
| StefyRO explică (pentru Ucenicul):

Frate sunt copil...alta varianta?

| StefyRO explică (pentru Ucenicul):

De fapt stay ca poti alege marimea..defapt intrebarea pentru tine este daca poate fi cu santos, nu cu brazilia :d

| Ucenicul a răspuns (pentru StefyRO):

Habar nu am... normal se gasesc in magazine prin Spania. vorbesti cu cineva de pe acolo thinking

| StefyRO explică (pentru Ucenicul):

Gasesc eu cv. daca nu gasesc de la Santos, o sa iau pe acesta. Multumesc ca ai incercat. Ai funda!

5 răspunsuri:
| inuman a răspuns:

Buna intrebare laughing