| Andrei123Aa a întrebat:

As vrea sa ma apuc de atrenamente fizice acasa. Am instrumentele necesare dar as vrea sa stiu ce alimentatie ar trebui sa am.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O alimentație normală. Dacă vrei o alimentație ideală, cumpără de pe Internet, Mchael Greger, Cum să nu mori.

| Alexia1208 a răspuns:

Salut! Am aceeași problema ca și tine. Am ajuns la concluzia ca cel mai bine e sa consult un nutriționist...fa-o și tu și ai sa vezi ca te ajuta mult mai mult. Îți calculează toate mesele in decurs de 1-2 săptămâni și in funcție de programul tău și preferințele alimentare. Bafta!