| Mertik a întrebat:

As vrea sa ma duc la un meci de fotbal dar am fost foarte ocupat asa ca am rugat un prieten sa îmi ia și mie când ia pentru el. Nu știu cum a făcut ca a venit cu niște bilete pentru persoanele cu dizabilități. E vreo problema dacă sunt asa? Noi nu avem nici o problema de aceasta natura. Trebuie sa cumpar altul sau pot intra si cu asta? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, la intrare, cand prezinti biletele trebuie sa prezinti si cardul de persoana cu handicapat.