| vip002 a întrebat:

Asta este o intrebare despre creatina.
Va rog sa va abtineti cei care nu aveti cunostintele necesare si ati auzit doar asa de acest supliment... Am 17 ani si iau creatina de o luna... am pus vreo 4 cm pe brat ( dintre care banuiesc ca doar jumatate reprezinta masa musculara)
Am auzit ca te desumfli dupa ce nu mai iei creatina... vreau un raspuns de la cineva care a luat si s-a *lasat*, ca sa zic asa, dupa sau care cunoaste un caz cnoncret.
multumesc!

2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

E mult spus ca te "desumfli" laughing nu o sa mai retii asa de multa apa eventual

| vip002 explică (pentru AndreiWeisz):

Ok dar sa zicem ca pun 3 cm pe brat luna aceasta... cat e apa si cat e muschi? laughing))