| mister7 a întrebat:

Azi la fb am jucat pe asfalt si s-au lovit 2 unu de altu si, normal, ala mai mic a picat rau de tot. I s-a umflat glezna, nu-l doare cand calca, da' daca incearca sa alerge il cam doare. Are nevoie urgent sa rezolve lovitura. Stiti ce ar trebui sa faca?

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Are o **** sparta si alta stricata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asa ceva, dar am cumparat o creama numita trombocid si m-am dat cu ea si m-am legat si otrecut...happy

| gfy a răspuns:

Da, tu in primul` rand ar trebui sa nu mai pui intrebari idioate pe TPU (cea de fata), aici nu exista doctori. Ala mic sa mearga la spital.