| CulturistuCris a întrebat:

Salut baieti am comandat creatina powder de la on faza este ca, cand am deschis coletul nu mi-a dat lingurita din aceia gradata nu stiu cu ce sa masor 5 g habar n-am cu ce. vreo idee ceva?

14 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O lingurita de cafea chiar are 5 grame, si eu tot pe aia o folosesc pentru creatina

| CulturistuCris explică (pentru Cosmin86):

Din aia de plastic? sau din aia de inox?

| Cosmin86 a răspuns (pentru CulturistuCris):

Inox

| CulturistuCris explică (pentru Cosmin86):

Ok mosule iti multumesc!

| greyhound a răspuns:

O lingurita de cafea cu varf

| CulturistuCris explică (pentru greyhound):

O ligurita de cafea are 5 g?

| greyhound a răspuns (pentru CulturistuCris):

Yup

| CulturistuCris explică (pentru greyhound):

Am o lingurita de aia de cafea pe acasa mica. de inox. sper sa fie buna mersi.

| Wehes a răspuns:

Ce ti-a raspuns greyhound sau te interesezi pe la magazine happy Se mai intampla sa ''uite'' sa puna lingurite prin pungi =)

| CulturistuCris explică (pentru Wehes):

Nu da mi-a spus exact cei de la megaproteine. mi-a zis ca nu se da cu lingurita.

| Wehes a răspuns (pentru CulturistuCris):

Atunci, improvizeaza cu, ce te-au sfatuit cei de mai sus big grin

| M1Man a răspuns:

Sau mai bine, te duci la un magazin si ceri o lingurita gradata.

| CulturistuCris explică (pentru M1Man):

Nu stiu daca are da o sa intreb

| M1Man a răspuns (pentru CulturistuCris):

Ok dar vezi, du-te la un magazin unde are asa ceva(gen proteine.)