| lesY a întrebat:

Salut baieti...am si eu o intrebare pentru iubitorii de fotbal...cine e mai bun Messi sau Ronaldo?

Răspuns Câştigător
| vladdd16 a răspuns:

Categoric Messi

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

| Eidriana a răspuns:

Messi tongue

| HarMonyy a răspuns:

Messilove struck

| andrewwPK a răspuns:

Sugeti pl de fraieri x( ronaldo e mai bun

| Catalin2495 a răspuns:

Ronaldo are tehnica si viteza mai mare.El le are si cu suturile...
Messi e mai micut, se strecoara mai usor printre jucatori, e destul de rapid si el.Gandeste pasele si fazele dar la sututri nu e nici el rauwinking parerea mea happy Oricum amandoi sunt buni!

| erkal2011 a răspuns:

Ronaldo ai vazut cum sta in free kickwinking are viteza mare si la suturi e bun deci as zice ronaldo