| fokko a întrebat:

Salut baieti, am si eu o mica problema cu creatina storm il utilizez de 2 saptamani si acuma mi-a venit si gainarul si am vrut sa vad pe cat il mai am ..deci cat are cupa aia daca pe el scrie 800g, 80 serviri, a cate o cupa 10g, eu am luat prima saptamana una pe zi, iar a doua de doua ori una dimineata si a doua inainte de antrenament si azi am fost curios sa vad pe cat mai am si mi-a iesit 90 cupe,, de acuma am vrut sa iau doar inainte dar cred ca am sa iau tot asa una dimineata si una inainte sau sa iau una inainte si dupa in combinatie cu gainarul sau doua inainte(20g),dar asta ar fi o risipa ne putind fi asimilata toata. Deci voi ce parere aveti cei care l au folosit sau stiu ceva de el...

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Storm, o cupa dimineata si una dupa antrenament, in zile de pauza una dimineata

| fokko explică (pentru PreaDulcePreaFin):

A deci nu mai iau inainte ci o iau dupa in combinatie cu gainarul...si dymatize super mass gainer cum il iau 2 cupe dupa antrenament sau una dupa antrenament si una dimineata sau seara...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru fokko):

Cred ca e mai mult de 2 cupe doza recomandata, daca nu ma insel. de obicei iau wheight gainer dupa antrenament, cateodata mai iau inca jumate sau inca o doza recomandata, depinde de ziua respective, si daca am avut timp pentru mese suficient