| patrolevery1 a întrebat:

Salutare, fac sala de vreo 3 saptamani si mi-am luat pro mass 6kg, spuneti-mi si mie va rog cum ar trebui sa iau, stiu sigur ca dupa antrenament insa nu stiu exact daca o cupa sau 2, n-as vrea sa-l consum asa repede pentru ca nici nu prea am bani. De asemenea as putea sa iau o cupa de dimineata si una dupa antrenament, sau e mai bine 2 cupe dupa antrenament si atat? Multumesc!

5 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Vrei rezultate? Iei cat scrie acolo.Nici mai mult nici mai putin! Daca ai inceput asa...ca nu vrei sa il termini prea repede, atunci si rezultatele vor aparea mult mai lent. Daca iei cat scrie acolo vei face ceva.Rezultatele nu vor intarzia sa apara dar daca iei mai putin, si rezultatele vor fi mai repede!

| patrolevery1 explică (pentru cristi1505):

Pe site scrie sa iau 2 cupe (80g) ar avea ceva daca as lua o cupa de dimineata pe stomacul gol si una dupa antrenament? pentru ca eu de dimineata mananc cel mai putin (incerc sa ma obisnuiesc sa mananc mai mult) iar seara dupa sala mananc cel mai mult pentru ca imi este foame rau dupa sala...

| cristi1505 a răspuns (pentru patrolevery1):

Poti lua dar ti-am zis care e faza.

| availablehandyman a răspuns:

Nu trebuie sa iei 2 cupe! iei o cupa inainte de antrenament si atat!

| hibrid112 a răspuns (pentru availablehandyman):

E proteina sau cel mult gainer deci nu are importanta, creatina se ia inainte!