| SeveKnife a întrebat:

Salut baieti si fete am si eu o dilema! Am facut sport timp de 4 ani dar m-am apucat de fumat... stiu ca o sa spuneti ca sunt prost dar m-am lasat si vreau sa incep sa lucrez abdomenul, bratul si antebratul. Mi-a cumparat gantere de 3 6 si 9 kg dati si mie niste sfaturi utile (fara sala)

Răspuns Câştigător
| AbysWallker a răspuns:

Pai poti faci multe abdomene cu greutatile de la gantere pe piept. pentru antebrat iti iei gantera pui mana pe picior (incheietura mainii sa fie dupa rotula) si sa o ridici (numa din incheietura)