| Delocimportant a întrebat:

Salut, baietii. Azi mi-a aratat un prieten o pagina de pe Facebook, pagina dedicata pariurilor sportive, in cadrul careia, administratorul paginii oferea ponturi, iar daca acele ponturi ieseau, trebuia sa ii dai 100 de lei, daca mai voiai ponturi in continuare de la el. Imi arata azi urmatorul pont: Anglia, Liga a doua, locul 24 (ultimul loc) vs locul 11, iar ca si pronostic era 1 pauza/ 1 final.
Intrebarea mea este: se fac si acolo blaturi, invarteli, incat ultima echipa sa conduca la pauza si la final, echipa care nu a mai castigat de ceva timp? E posibil sa iasa acest pont?

11 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Chesterfield vs Newport, sanse mici, probabil se bazeaza pe faptul ca Newport a luat 2-0 de la Barnet care e pe locul 23, dar recent a batut si echipa de pe primul loc, deci orice e posibil. Mi se pare mai mult pus la noroc, deci daca vrei sa mergi ''mai la sigur'', nu as baga.

| Kogaion a răspuns (pentru Sn4k3):

E interesanta ora meciul, exact in acelasi timp cu Real Madrid- Bayern

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Eu am pus pe meciul cu Real Madrid-Bayern 2 bilete, unul cu 1&GG, altul cu x2&GG (ambele pe aceeasi suma de bani). Daca iese primul e profit, daca iese al doilea imi iau banii inapoi, doar GG sa fie happy. Parerea mea, e mai la sigur fata de meciul cu Chesterfield.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kogaion):

Nu cred, multe meciuri se joaca in acelasi timp si e si liga a doua din Anglia, deci oricum nu se uita mai nimeni.

| Kogaion a răspuns:

De unde crezi ca au inceput blaturilelaughing)? Stai linistit ca cele mai mari hotii sunt din tarile puternice.

| Kogaion a răspuns:

Ti-a zis si cat de sigur e pariul?

| mihaihai a răspuns:

E mama blaturilor acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihaihai):

Blat de prajitura sau despre ce vorbim?

| mihaihai a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de prajitura, daca vrei tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihaihai):

Daca vrei, tu esti blatul, eu sunt crema.winking

| mihaihai a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tare