| Andrei_Cristian_2001 a întrebat:

/ Buna!
As dori si eu sa stiu daca cunoasteti vreun program prin care sa adaug mai multe fotografii in fiecare zi, sa mi le stocheze si sa pot face ca un filmulet sau ceva de genul cu evolutia.
Vreau sa merg in sala de fitness si sa ma apuc serios de sport. Vreau sa-mi vad si eu evolutia in 1 - 3 - 6 luni.
Multumesc anticipat! ^_^

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

One drive, adaugi acolo filmele/pozele/ orice si vor ramane acolo mereu (doar daca nu le vei sterge). Fii atent ca ai doar 5 gb dar poti cumpara mai multi daca vrei.