| Xerxess97 a întrebat:

Salut.Care este cauza : am parerea ca mi-a scazut din marimea bicepsului, il lucrez la fel odata pe saptamana, mananc la fel, numai ca timp de 1 luna am luat niste protine Mass forte creatin-r si de 1 saptamana numai iau. Care este cauza?

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Cauza este una simpla! Ai luat produse de la Redis.Cea mai proasta firma dar nu cred ca ai scazut in bicepsi! Masoara-te si tu cu un cm si vezi cat ai acum si compari cu cat aveai.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Degeaba ei proteine, chimicale, otravuri, organismul are nevoie de glucoza si grasime si mult efort fizic
o sasi scada in continuare aia sunt muschi umflati ca culturisti daca le dai una ametesc

| cristi1505 a răspuns (pentru RAY):

laughing))))....esti total pe langa!

| RAY a răspuns (pentru cristi1505):

Da serios poti demonstra ca cu proteine isi creste muschi?

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru RAY):

Pai proteina sta la baza musculaturii, carbohidratii sunt pentru energie.
Ia si informeaza-te.

| cristi1505 a răspuns (pentru RAY):

Frate,cum a spus si BracKMyhay95:
"proteina sta la baza musculaturii"
Mai intereseaza-te ca nu sti nimic!

| cristi1505 a răspuns (pentru RAY):

Bine frate! Cum zici tu dar intreaba pe orice antrenor de culturism sau unul care practica acest sport si vei primi acelasi raspuns cum ti-am dat si eu si cum ti-a dat si BracKMyhay95.Ce mia-i dat tu acolo e cea mai mare prostie.Din acest motiv nici nu am citit happy

| sTeFaNvL a răspuns:

Trebuie luate proteine in continuare... funda

| Cosmin86 a răspuns (pentru sTeFaNvL):

Altu pe langa... copil mic, cerseste si el o funda pentru ceva despre care HABAR NU ARE