| alexandru1014 a întrebat:

Care program este mai bun pentru creșterea masei musculare?
Piept cu Triceps
Spate cu Biceps
Sau
Piept cu Biceps și Spate cu Triceps.

Răspuns Câştigător
| Whipperx1 a răspuns:

Piept cu triceps, spate cu biceps si umeri cu trapez.Foarte importanta e odihna si mai ales alimentatia.

| Moraru_Kevin_1994 a răspuns (pentru Whipperx1):

Eu consider că spate+triceps și piept+biceps si o zi picioare+umeri este mai bine, deoarece antrenândute în felul ăsta, lucrezi brațele de 4 ori pe săptămână, de 2 ori direct, și de 2 ori indirect.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Moraru_Kevin_1994):

Si nu e cam mult sa le lucrezi de 4 ori pe saptamana? Si vezi ca le lucrezi de 2 ori, nu de 4 ori, invata sa numeri.

4 răspunsuri:
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Piept &T riceps
Spate & Biceps
Umeri & Trapez
Picioare & Abdomen

| MariusAD1 a răspuns:

Salut! te pot ajuta eu cu un plan alimentar si informatii despre antrenament, pentru a-ti atinge scopul. da-mi un e-mail la : hyphy.fitness23@gmail.com sau ma poti adauga pe whatsapp : 0757537839
. nu te costa nimic