| Hexcore a întrebat:

Ce exercitii de forta imi sugerati pentru brate(Am gantere de 3Kg)

Răspuns Câştigător
| Porcar a răspuns:

Daca vrei sa cresti in forta considerabil apuca te si fa flotari cu priza ingusta si normala corecte pana ajungi pe la 20, tractiuni de tip pull up chin up tot pana ajungi pana la 20 si vei vedea ca o sa ai un plus de putere.Eu nu puteam da fac nicio flotare si dupa ce am ajuns la vreo 15 cand ma impingeam cu colegii de clasa ii aruncam pe jos si inainte abia ii clinteam

| Cosmin86 a răspuns (pentru Porcar):

Asta + o alimentatie bogata in proteine, altfel nu cresti prea mult.

| Porcar a răspuns (pentru Cosmin86):

Da am uitat sa spun si despre proteine si calorii mai multe